Prague Central Camp

Prague Central Camp Open air

Popis

Prague Central Camp je útulný kemp v Praze s hlídaným parkovištěm pro karavany a parkovacími místy pro auta, motorky nebo kola, který se nachází v blízkosti centra města. Nacházíme se sice v těsné blízkosti centra, ale je zde spousta zeleně a krásné prostředí pro relax, radost, sport a zábavu. Nabízíme prostor pro karavany a stany a poskytujeme veškerou podporu a zázemí.

Disponujeme dvěma bary s pódiem a společenským prostorem, krytým i venkovním sezením . Nabízíme všechny druhy nápojů, skvělé jídlo a zábavu. Každý den je pro vás a vaše krásné večery s kytarami připraveno velké ohniště a spousta dřeva. Pokud si chcete sami ugrilovat něco dobrého , rádi vám zapůjčíme skvělý a funkční grill!

Prague Central Camp je tím nejlepším místem pro každého, kdo hledá klidné místo uprostřed hektické Prahy. Metro, tramvaje a autobusy vás dovezou do Starého města za pár minut, kolem nás je spousta parků a hájů jako jsou Krejcárek nebo Vítkov. Máme rádi děti a neustále připravujeme program pro malé i dospělé. Jste vítáni i se svými pejsky! Prague Central Camp
Facebook

Adresa

Nad Ohradou 2667/17, 130 00 Praha 3-Žižkov