Kvízová extraliga ČR: Jaro 24

O extralize

Soutěž probíhá v období: 4.3. - 16.6. (15 soutěžních týdnů).

Soutěžíme ve 3 kategoriích: 1) Nejlepší tým (pro každý soutěžní den) // 2) Nejvěrnější týmy // 3) Největší týmy

KDO SOUTĚŽÍ:

Každý tým, který v tomto období přijde na kvíz. Každou účastí se týmu zapisují body do všech tří kategorií. Každý tým může zároveň chodit na více kvízů týdně, protože máme na každý den zcela novou sadu otázek. Tím je náš kvíz unikátní a je zaručena regulérnost soutěže. Dosažené výsledky se sčítají pro každý podnik zvlášť. Tým tedy může být v extraligové tabulce evidován vícekrát a zvýšit si tím šanci na umístění. Každý tým může získat jeden balík výher.

REGISTRACE TÝMU:

Aby si tým mohl nárokovat výhru, musí být zdarma zaregistrovaný ke hře. Postup je následující: Alespoň jeden hráč týmu (kapitán) si vytvoří profil na této stránce ("MŮJ PROFIL" v menu vpravo nahoře) a poté se propojí se svým týmem, abychom měli na výherce kontakt. Registrace k Jarní extralize přijímáme do 1. května 2024.

O CO SE HRAJE?

O balík výher od partnerů soutěže, kterým odměníme týmy ve všech třech kategoriích.

Průběžné výsledky

NEJLEPŠÍ TÝM

Choďte na Chytrý Kvíz a sčítejte nahrané body za jednotlivé kvízy. Každý herní den má svou vlastní tabulku, ve které je součet 10 nejlepších skóre každého týmu. Pokud budete mít více účastí, pak se horší výsledek nahradí lepším. Při pravidelné účasti si tak můžete opravit nepovedené kvízy.

Tabulka se počítá v LIGOVÝCH BODECH (LB). 5LB získá tým za účast a + 1LB navíc za každé dosažení skóre v kvízu: 30,5b / 35,5b / 40,5b / 45,5b / 50,5b. Během Extraligy můžete získat až +3LB za zisk BONUSU (výhru v závěrečné otázce). Při shodě LB rozhoduje celkové skóre týmu (součet nahraných bodů se zde počítá ze všech kvízů Extraligy).

KDO VYHRÁVÁ?

Celkem 6 týmů = nejlepší tým pro každý herní den (PO, ÚT, ST, ČT, WE, 14deňky).

Kvízový den

Vyhledávaní

NEJPRAVIDELNĚJŠÍ TÝM

Choď na kvíz pravidelně a za každou účast připiš týmu +1b. Je potřeba minimálně 13 účastí (zelené podbarvení a vlaječka  )
Týmy s nejvyšším počtem účastí jsou označeny žlutě a mají symbol  .

Kdo vyhrává?

  • 6 vítězů losujeme jen z týmů se 100% účastí (15 účastí).
  • Dalších 6 vítězů losujeme ze všech týmů, které mají alespoň 13 účastí.

Vyhledávaní

NEJVĚTŠÍ TÝM

Vytvořte velký tým! Je jedno, jestli jste první nebo poslední. V této kategorii se počítá členská základna každého týmu a počet jeho členů na každém kvízu. Největší partičky od nás dostanou odměnu.
2-4 hráčů = 3b., 5-6 hráčů = 4b., 7-8 hráčů = 5b.

Kdo vyhrává?

  • 12 nejpočetnějších týmů.
  • Při shodě bude mezi týmy losováno.

Vyhledávaní