O extralize

3 kategorie. Hrajeme o věcné odměny a 500.000 Kč.

Soutěž probíhá v termínu: 2.10. - 21.1. (14 soutěžních týdnů a 2 týdny pauza během Vánoc).

Soutěžíme ve 3 kategoriích: 1) Nejlepší tým (pro každý soutěžní den) // 2) Nejvěrnější týmy // 3) Největší týmy

KDO SOUTĚŽÍ:

každý tým, který v tomto období přijde na kvíz. Každou účastí se týmu zapisují body do tabulek ve všech třech kategoriích (nahrané body // účast // počet hráčů). Každý tým může zároveň chodit na více kvízů týdně, protože máme na každý den úplně novou sadu otázek. Tím je náš kvíz unikátní a je zaručena regulérnost soutěže. Dosažené výsledky se sčítají pro každý podnik zvlášť. Tým tedy může být v extraligové tabulce evidován vícekrát a zvýšit si tím šanci na umístění. Každý tým může získat jeden balík výher.

O CO SE HRAJE?

O balík věcných cen v kategorii "nejlepší tým" a "největší tým". Zároveň hrajeme o částku 500.000 Kč pro nákup na slevovém portálu, kterou si rozdělí rovným dílem všechny týmy, které budou mít po dobu Extraligy poctivou účast.

Průběžné výsledky

NEJLEPŠÍ TÝM

Choďte na Chytrý Kvíz a sčítejte nahrané body za jednotlivé kvízy. Každý herní den má svou vlastní tabulku, ve které je součet 10 nejlepších skóre každého týmu. Pokud budete mít více účastí, pak se horší výsledek nahradí lepším. Při pravidelné účasti si tak můžete opravit nepovedené kvízy.

Tabulka se počítá v LIGOVÝCH BODECH (LB). 5LB získá tým za účast a + 1LB navíc za každé dosažení skóre v kvízu: 30,5b / 35,5b / 40,5b / 45,5b / 50,5b. Během Extraligy můžete získat až +3LB za zisk BONUSU (výhru v závěrečné otázce). Při shodě LB rozhoduje celkové skóre týmu (součet nahraných bodů se zde počítá ze všech kvízů Extraligy).

KDO VYHRÁVÁ?

Celkem 12 týmů = 2 nejlepší týmy pro každý herní den (PO, ÚT, ST, ČT, WE, 14deňky).

Kvízový den

Vyhledávaní

NEJPRAVIDELNĚJŠÍ TÝM

Za každou účast na kvízu získáte do tabulky +1 bod.

KDO VYHRÁVÁ?

BANK 500.000 Kč na libovolný nákup na slevovém portálu si mezi sebe rozdělí rovným dílem VŠECHNY týmy, které budou mít poctivou účast (alespoň 13 ze 14 účastí).

Vyhledávaní

NEJVĚTŠÍ TÝM

Choďte na Chytrý Kvíz ve velké partě. Je jedno jak se umístíte. Zde počítáme členskou základnu za každou účast na kvízu. Největší partičky dostanou odměnu. Bodový příděl do tabulky je: 2-4 hráčů = 3b., 5-6 hráčů = 4b., 7-8 hráčů = 5b.

KDO VYHRÁVÁ?

12 nejpočetnějších týmů. Při shodě bude mezi týmy losováno.

Vyhledávaní